Tempo Praha vs Pí

Název

Popis

sestava: Krt (50´Dlouhý)- Touš,Říha,Gažík,Hřídel- Mařík(40´Peroutka)-Pařízek,Sejk,Jiskra- Friedl (55´Kučera),Jizba L (50´Kurčík) Branky: Jiskra 2,Mařík Ve druhém jarním kole Písečtí mladíci zajížděli do Horních Měcholup, kde se utkali se sousedem v tabulce Tempem Praha. Od první minuty byli naši mladíci ti , kteří určovali tempo hry a domácí nepouštěli téměř k ničemu. Ve 12´rozehrál Sejk roh k odraženému míči se dostal Mařík a hosté vedli 0:1.Ve 14´ po rychlém přenesení hry vyslal Sejk do úniku Jiskru a ten nekompromisní střelou na první tyč zvýšil skóre na 0:2. Do poločasu měli ještě šance Pařízek,Jizba L a Friedl. Ve druhém poločase tempo hry trochu opadlo hosté začali kazit jednoduché přihrávky a na prvních 15 minut vypadli z tempa. Domácí naštěstí tento výpadek nepotrestali. V 56´ se po ose Touš Sejk Jiskra zrodila pěkná přímočará akce a poslední jmenovaný krásně podél brankáře zvýšil na 0:3. Do konce zápasu už Písečáci domácí do ničeho nepustili a vítězství si zaslouženě pohlídali.